Спецпроєкти

Благодійний забіг з собаками: пробіжи зі своїм улюбленцем та приверни увагу до необхідності стерилізації домашніх тварин


Платформа бігового фандрейзингу  Kind Challenge та благодійний фонд Happy Paw, який опікується бездомними котиками та песиками, організовують благодійний онлайн-забіг, у якому запрошують взяти участь бігунів зі своїми домашніми улюбленцями.

«Забіг свідомих тварин» відбудеться онлайн 22-28 лютого 2021 до Всесвітнього дня стерилізації домашніх тварин, який цьогоріч припадає на 23 лютого.

Стерилізація тварин – це напрям, яким займається фонд Happy Paw вже кілька років, привертаючи увагу до необхідності стерилізації, стерилізуючи бездомних тварин та допомагаючи малозабезпеченим верствам населення стерилізувати своїх домашніх улюбленців. У 2020 році понад 450 тварин було стерилізовано завдяки фонду.

80% бездомних тварин – це тварини, які були народжені вдома. Причина цього – відсутність культури стерилізації в нашій країні. Крім того, частина людей взагалі не знає, що таке стерилізація та чому вона потрібна.

Стерилізація тварин – це позбавлення тварини здатності до відтворення (розмноження) та разом з тим перевірений спосіб порятунку та покращення якості життя домашніх улюбленців, громадських (диких та безпритульних) кішок та вуличних собак.

Мета «Забігу свідомих тварин» – привернути увагу до проблеми та необхідності стерилізації та зібрати кошти на стерилізацію якомога більшої кількості домашніх улюбленців літніх та малозабезпечених людей Києва.

Як взяти участь у забігу та отримати подарунки?

  1. Безкоштовно зареєструватися на kindchallenge.net, створити свою фандрейзингову кампанію від імені собаки (при реєстрації вказуйте відразу ім’я свого улюбленця та пишіть повідомлення від його імені)
  2. Серед благодійних фондів оберіть Happy Paw, серед переліку забігів – «Забіг свідомих тварин 22-28 лютого» та суму від 500 грн
  3. До 28 лютого включно зберіть або пожертвуйте самі на кампанію свого ж улюбленця будь-яку суму від 500 грн для фонду Happy Paw
  4. У період 22-28 лютого пробіжіть будь-яку дистанцію зі своїм улюбленцем (робіть скріни кожної пробіжки та фото з собакою з цієї пробіжки)
  5. До 1 березня заповніть форму з вашими результатами та чекайте на подарунки

Фотоінструкція, як зареєструватися: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1gXsZjWtxdg4JqccxZRjBaHt4XanPF3CJ 

Як виглядатиме ваша кампанія?

Щодня кожен/-на учасник/-ця отримуватимете підказки з фандрейзингу, які допоможуть зібрати більше коштів.

Зібрані кошти підуть на стерилізацію домашніх тварин, власниками/-цями яких є люди третього віку та малозапезпечені громадяни/ки м. Києва. Стерилізувати тварин буде партнер забігу КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за спеціальною ціною.

Кожен/-на бігун/-ка, який/-а візьме участь у забігу та збере (або пожертвує) на платформі Kind Challenge будь-яку суму від 500 грн, гарантовано отримає подарунки для свого песика: адресник від Collar Company та сертифікат на чіпування від КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини». 

А учасники/-ці, які зберуть найбільше коштів або набігають найбільше км за тиждень, отримають ще й класні призи від «Фокстрот» та Kormotech для себе та для своїх песиків – сертифікати на техніку та набори корму з мисочками. 

Більше деталей на сторінці заходу у Facebook. Якщо у вас залишились запитання, напишіть організаторам на пошту team@kindchallenge.net або у Telegram на kindchallenge_support.

Kind Challenge – це платформа бігового фандрейзингу та організатор благодійних забігів, яка працює з березня 2020 року та вже встигла залучити 3,7 млн грн для 30 українських благодійних фондів та громадських організацій. У грудні 2020 року разом з Zagoriy Foundation та ініціативою Щедрий Вівторок в Україні Kind Challenge організували та провели Щедрий Забіг, у якому взяли участь понад 270 учасників, які зібрали понад 500 тис грн для 22 фондів. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь