Спецпроєкти

Чоловік тренерки збірної Ірану заборонив їй їхати на чемпіонат світу в Італію


Тренерка жіночої збірної Ірану з гірськолижного спорту Саміра Заргарі не поїхала на чемпіонат світу 2021 року в Італію. Причина – її чоловік не дав згоду на перетин кордону. 

Про це пише The Guardian.

Деталі

Саміру Заргарі є головною тренеркою жіночої збірної з гірськолижного спорту в Ірані. Її команда повинна була їхати на чемпіонат світу 2021 року в італійське містечко Кортіна-д’Ампеццо. 

Але, за іранським законодавством, заміжня жінка не може перетнути кордон країни без згоди чоловіка. Саміра Заргарі дозволу свого чоловіка не отримала.  Але це не зупинило її, вона продовжила тренувати своїх спортсменок за телефоном.

«Я не можу оцінювати закони і звичаї інших країн. Але ми проводимо спортивний захід, який, перш за все, збирає людей з усього світу. Спорт об’єднує, а не розділяє», ー прокоментував ситуацію мер італійського міста Джанп’єтро Гедіна.

На змагання із жіночою збірною поїхала Мар’ян Калхор – перша іранка, яка взяла участь в Зимових Олімпійських іграх. Федерація лижного спорту Ірану ніякої заяви з цього приводу не робила.

Раніше ми розповідали, що Папа Римський Франциск призначив сестру Наталі Бекварт на посаду заступниці секретаря Синоду єпископів. Це вперше в історії цю посаду обіймає жінка.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь