Спецпроєкти

Фотографії Грети Тунберг і Ріанни спалили на мітингу в Індії


Співачка Ріанна і екоактивістка Грета Тунберг у Твіттері висловили свою підтримку протестам місцевих фермерів в місті Делі, Індія. Проте інші мешканці міста зібралися на мітинг і спалили їхні фотографії.

Про це повідомляє The Guardian.

Що відбувається? 

У листопаді 2020 року тисячі фермерів розбили табори навколо Делі, вимагаючи скасування кількох нових сільськогосподарських законів. Коли наприкінці січня на марші почалися сутички, поліція Делі, разом з офіцерами охорони громадського порядку і воєнізованими формуваннями почала придушувати протести. Поліція перекрила вхід і вихід на територію маршу і заблокувала доступ до мобільного інтернету. 

2 лютого на підтримку протестів в Індії Ріанна опублікувала посилання на новину про марш в Делі і підписала його «Чому ми не говоримо про це?». 

У цей же день Грета Тунберг запостила у Твіттері таке ж посилання і написала: «Ми солідарні з протестом фермерів в Індії». 

Розлючені таким вчинком мешканці Делі вийшли на вулиці із транспарантами про «неприпустимість міжнародного втручання» у справи Індії, де підпалили фотографії Ріанни і Грети Тунберг. 

МЗС Індії звинуватили знаменитостей у пошуках сенсацій, і закликали краще ознайомитися з фактами. 

Раніше ми розповідали, що під телеканалом «НАШ» відбулися сутички з поліцією. Праві активісти організували мітинг під телеканалом «НАШ», вимагаючи поширення санкцій і його закриття. Блокувати канал мітингувальники приїхали на чолі з активістом Євгеном Карасем.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь