Спецпроєкти

Київський суд зобов’язав заборонити доступ до понад 400 сайтів: розповідаємо, які веб-ресурси заблокують


Голосіївський районний суд Києва ухвалив рішення заблокувати доступ в Україні до понад 400 сайтів, серед яких, наприклад, веб-ресурс для програмістів і розробників GitHub.

Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у галузі зв’язку та інформатизації.

Які сайти будуть заблоковані в Україні?

У переліку 426 сайтів з доменами .net, .com, .org, .ru, .wiki та інші. Зокрема серед них російське медіа РБК, платформа для блогів LiveJournal та сервіс для спільної роботи над кодом GitHub.

Ухвалене рішення підлягає негайному виконанню.

«Накласти арешт на майнові права інтелектуальної власності, які виникають у користувачів мережі інтернет при використанні веб-ресурсів… шляхом зобов’язання інтернет-провайдерів закрити до них доступ», — йдеться в повідомленні.

На заборону сайтів відреагував міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. На своєму каналі в Телеграмі він зазначив, що скоро виступить з офіційною заявою спільно з МВС, Мінінформполітики та Мінцифрою щодо рішення суду.

Раніше ми писали, що Кабмін схвалив законопроєкт, який регулюватиме роботу фрілансерів. Законопроєкт регулюватиме відносини працівників, зокрема фрілансерів, та роботодавців у випадку, якщо заздалегідь неможливо визначити види, обсяги та періоди виконання тієї чи іншої роботи.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь