Спецпроєкти

Для чого вона? Проєкт «Не така, як інші, вона» створив маску, яка не змінює зовнішности


Авторка соціального проєкту «Не така, як інші, вона» Діана Андруник і студія FFFACE.ME запустили маску в Instagram, яка не змінює зовнішности людини.

Про це повідомляють на сторінці проєкту «Не така, як інші, вона».

Як це працює?

Проєкт «Не така, як інші, вона» і студія FFFACE.ME запустили благодійний флешмоб, який не тільки вчить приймати себе, але й допомагає зібрати гроші на лікування Варварі Акуловій, якій поставили діагноз «артеріовенозна мальформація». Благодійний Instagram-фільтр не має додаткових ефектів і ніяк не змінює зовнішности людини. 

За кожну опубліковану сторіз із цим фільтром від користувачів в Instagram студія FFFACE.ME, а згодом й інші партнери проєкту, надсилатимуть 5 гривень на благодійність. 

Флешмоб триватиме впродовж тижня, з 15 до 22 лютого. Щоб долучитися до нього, потрібно:

  • перейти у сторіз проєкту;
  • або обрати маску у профілі; 
  • зняти відео з маскою;
  • тегнути @notlikeothers_she та @ffface.me.

Також маску без фільтрів можна знайти за цим посиланням

«Це проєкт про жінок, які попри всі фізичні чи зовнішні вади є впевненими в собі, почуваються сексуальними і живуть на повну. Цей проєкт присвячений усім тим, хто проходить через усе те, що пройшли героїні. Я, авторка проєкту Діана Андруник, маю надію, що кожне фото та історія поверне впевненість у собі тим, хто проходить через життєві труднощі», — пояснює авторка проєкту Діана. 

Раніше ми розповідали, про фотопроєкт «Не така, як інші, вона» , який створила українська фотографиня Діана Андруник. Він покликаний протистояти стигматизації жінок з інвалідністю в суспільстві.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь