Спецпроєкти

Партія «Голос» вирішуватиме, що робити з депутатом Богатовим, який напав на стендапера


Партія «Голос» проведе загальні збори, щоб оцінити дії депутата Костянтина Богатова, який під час стендапу напав на коміка, сценариста й ведучого «Телебачення Торонто» Влада Капицю.

Про це повідомляє Громадське.

Що сталося?

До Влада Капиці 14 лютого, під час стендапу в залі київського кінотеатру «Братислава», де виступав Влад та інші коміки, підійшов депутат Костянтин Богатов із вимогою припинити виступ через лайливі слова, які він використовує. Коли Влад намагався пояснити, що про лайку повідомляли в оголошенні, депутат відповів: «Здесь не будет матов, останавливайтесь!»

Posted by Влад Капиця on Monday, February 15, 2021

«Після цього він б’є мене по обличчю, попутно зачіпаючи телефон, яким я знімав його. Телефон вилітає, відео вимикається, але частина зберігається. Потім я блокую наступний удар, ловлю його та відштовхую. Це сталося буквально за секунд 20», ㅡ розповідає Влад Капиця на своїй сторінці у Facebook.

Глядачі відразу викликали поліцію, а стендапери вивели депутата із залу. 

І що далі?

Партія «Голос» протягом тижня проведе загальні збори, щоб оцінити дії депутата Костянтина Богатова. Кіра Рудик прокоментувала ситуацію Громадському:

«Ми засуджуємо таку поведінку та приносимо вибачення постраждалому. Будемо вживати суворих заходів для того, щоб такого більше ніколи не повторювалося», ㅡ зазначила депутатка. 

Posted by Влад Капиця on Monday, February 15, 2021

Також вона додала, що вже звучать пропозиції вивести Костянтина Богатова з партії та прохання скласти свій мандат, але рішення ухвалять на загальних зборах. 

Раніше ми розповідали, що депутата Владислава Поляка вперше притягнуть до кримінальної відповідальности за кнопкодавство. Прокурори повідомили про підозру народному депутатові України за фактами здійснення на пленарному засіданні Верховної Ради України голосувань замість іншого народного депутата. Імені офіційно не розголошують.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь