Спецпроєкти

На олімпіаді в Токіо спортсменам роздадуть презервативи


23 липня розпочнуться Олімпійські ігри в Токіо. Оргкомітет уже опублікував правила поведінки для спортсменів.

Про це повідомляє Insider.

І що далі?

Згідно з правилами, атлетам заборонять обніматися і тиснути одне одному руки, щоб уникнути поширення вірусу. Атлетів тестуватимуть на COVID-19 що чотири дні, їм дозволять пересуватися на громадському транспорті тільки за спеціальним дозволом і заборонять з’являтися в громадських місцях ㅡ приватних спортзалах, магазинах, туристичних зонах, ресторанах і барах.

Попри суворі заходи, традицію безплатно роздавати презервативи спортсменам залишать. Ця практика забезпечувати олімпійців засобами контрацепції існує з 1980-х років. Уперше презервативи роздали на літніх Олімпійських іграх в Сеулі, Південна Корея. У 1988 році організатори долучилися до спроби запобігти поширенню ВІЛ-інфекції. У 2021 році спортсменам роздадуть близько 150 тис. презервативів. 

Організатори Ігор наполягають, щоб спортсмени «максимально обмежили контакти з іншими людьми» й «уникали непотрібних форм фізичного контакту». За порушення суворих правил їх можуть позбавити можливості змагатися.

У соціальних мережах уже встигли посміятися з абсурдності ситуації: «Секс на відстані 2 метрів сам собою може вважатися олімпійською подією».

Раніше ми розповідали, що піцерія в Новій Зеландії даруватиме вібратори до Дня святого Валентина.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь