Спецпроєкти

Дослідження: спосіб життя кіберспортсменів здоровіший, ніж у середньостатистичної людини


Учені з Німецького спортивного університету в Кельні порівняли раціон та активність 800 кіберспортсменів і людей інших професій.

Про це пише eSportwissende.

Що це означає?

Учені вирішили спростувати стереотипи про геймерів, їхній нездоровий спосіб життя, низьку фізичну активність і шкідливе харчування. Вони виділили три групи: харчування, цукор та енергетики, фізична активність, і провели дослідження серед кіберспортсменів.

Фастфуд, м’ясо і фрукти

Шкідливу їжу й напівфабрикати кіберспортсмени в середньому їдять двічі на тиждень, і не менш ніж п’ять днів половина опитаних готує самостійно. Вегетаріанців серед професійних геймерів виявилося 15%. Решта їли м’ясо майже щодня. З фруктами й овочами справи йдуть гірше — тільки 15% чоловіків і 25% жінок вживали п’ять порцій на день, як рекомендує Німецьке товариство харчування.

Цукор і енергетики

Кіберспортсмени споживають менше цукру, солодощів і безалкогольних напоїв, ніж середньостатистична людина. Однак захопленість геймерів енергетиками не стереотип.  У середньому на тиждень геймер випиває трохи більше ніж одну жерстяну банку.

Активність

Середня фізична активність кіберспортсменів — 9,5 годин на тиждень. Це перевищує рекомендації ВООЗ. За грою геймери проводять у середньому 36,5 годин на тиждень.

Раніше ми розповідали, що хакери зламали сервери розробника гри Cyberpunk 2077 і погрожують викласти все у відкритий доступ. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь