Спецпроєкти

Кейс дня: Uklon створив рекламну кампанію про токсичні стосунки. Вона зібрала понад 5 млн переглядів


Рекламна кампанія сервісу для виклику авто Uklon до 14 лютого зібрала в сумі понад 5 мільйонів переглядів на YouTube. Три рекламних ролики запустили напередодні Дня закоханих.

Кожне відео триває по 15 секунд і розповідає історію розлучення пари, а точніше, виходу з токсичних стосунків. У компанії стверджують, що так хотіли донести важливість першочергової любові до себе. Героїня наважується зухвало покинути своїх партнерів напередодні 14 лютого, не боячись залишитися на самоті.

У першій історії героїня викликає Uklon, щоб відправити кавалеру його речі, які залишилися в неї після розриву:

У другому відео вона тікає на авто з побачення, повідомляючи партнеру, що вони більше не разом і річ у ньому:

А в третьому випадку вона саджає кавалера на авто й відмовляється їхати з ним разом, оскільки вона нічого до нього не відчула:

Кампанію розробляли спільно з маркетинговим агентством I am IDEA. Основна її мета — популяризувати думку, що бути без пари — це також прекрасно, а у своїх стосунках правила ти маєш встановлювати самостійно й не боятися тиску суспільства або стереотипів.

«Нерозумно заперечувати, що наш світ змінюється. Сформовані досвідом попередніх поколінь цикли (у 16 одружився, у 17 завів дитину, у 18 пішов в армію) більше не працюють. ВООЗ недавно зробила цікаву доповідь, у якій повідомлялося, що кількість жителів Землі, які старші за 60 років, до 2050 року зросте більш ніж удвічі й перевищить 2 млрд людей. А це насамперед означає, що в нас стало набагато більше часу, щоб зрозуміти себе, стати щасливими, знайти й обрати свою людину. Або не обирати зовсім», — пояснюють ідею в Uklon.

Uklon не вперше робить сміливу, важливу та сучасну рекламу до Дня закоханих. Наприклад, торік компанія випустила ролик, який підтримує людей без пари.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Uklon (@uklon.ua)

А ще роком раніше на сторінках Uklon з’явилися прекрасні дописи, що підтримують одностатеве кохання.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Uklon (@uklon.ua)

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь