Спецпроєкти

Викладач «Львівської політехніки», що показував порно студентам, повертається на роботу


Викладачу «Львівської політехніки» Дмитрові Зербіну, який показував студентам-першокурсникам порно-зображення під час тестування, оголосили догану.

Про це повідомляє ZAXID.NET. 

Що відбувається?

У грудні 2020 року 59-річний викладач Інституту комп’ютерних наук Національного університету «Львівська політехніка» Дмитро Зербіно показував студентам порно під час тестування з дискретної математики. Свою методику він виправдовував потребою студентів у релаксі й зазначав, що такі техніки застосовували в Японії.

Така практика сподобалася не всім студентам, тому зрештою цією справою зайнялася спеціальна комісія, яка розслідувала поведінку викладача. Його усунули від роботи на два місяці. 

Розслідування комісія закінчила в кінці 2020 року, проте інформацію про його результати не надали ЗМІ. 

15 лютого 2021 року керівниця пресслужби «Львівської політехніки» Наталія Павлишин повідомила ZAXID.NET, що ректорат затвердив висновки комісії та в січні оголосив Дмитрові Зербіну догану.

«Йому висловили догану за використання неапробованих навчальних матеріалів. Також попередження отримав директор інституту [Микола Медиковський], завідувач кафедри [Василь Теслюк] і голова науково-методичної комісії», – повідомила Наталія Павлишин.

Догану підписав ректор університету Юрій Бобало, вона з’явиться у трудовій книжці викладача. Нині він повертається до роботи, але вже не може використовувати такі свої методи навчання. 

Раніше ми розповідали про скандал із викладачкою НПУ ім. М. Драгоманова Євгенією Більченко. Викладачка філософії та культурології столичного НПУ імені Михайла Драгоманова Євгенія Більченко 18 січня написала допис у Facebook, де розкритикувала перехід галузі обслуговування на українську мову й державну політику загалом.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь