Спецпроєкти

Мінцифри закликає Раду ухвалити законопроєкт про захист дітей від сексуальної експлуатації


Мінцифри взяло участь у розробленні законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства (Ланцаротської Конвенції)».

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри. 

Що це означає?

5 листопада 2020 року законопроєкт про захист дітей від сексуальної експлуатації ухвалили в першому читанні Верховної Ради. За цей час Комітет ВР із питань правоохоронної діяльності опрацював пропозиції та правки до законопроєкту.

«За даними міжнародних організацій, Україна входить до трійки країн світу з найбільшою кількістю порноконтенту, що виробляється за участі дітей. Законопроєкт ставить за мету боротьбу не тільки з виробниками дитячої порнографії в Україні, а й із тими, хто користується цими послугами», ─ зазначають у Мінцифрі.

Ухвалення законопроєкту дасть змогу:

  • посилити кримінально-правовий захист дітей;
  • знизити рівень сексуального насильства;
  • виконати міжнародні зобов’язання України.

18 лютого 2021 року відбудеться друге читання щодо цього законопроєкту.

Раніше ми розповідали, що Мінцифри запускає програму, яка допоможе бізнесу захищати персональні дані. Toolkit – це тест, який може пройти компанія, щоб перевірити саму себе щодо дотримання вимог законодавства про персональні дані під час роботи з клієнтами. Він допоможе бізнесу зрозуміти основи українського законодавства та міжнародних стандартів у темі захисту персональних даних. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь