Спецпроєкти

Учені знайшли найдавнішу пивоварню в світі (фото)


Спільна єгипетсько-американська археологічна місія знайшла в Єгипті найдавнішу в світі пивоварню. Її могли побудувати за часів фараона Нармера.

Про це повідомляє Міністерство туризму Єгипту.

Що це означає?

Пивоварню знайшли недалеко від Каїра, у давньоєгипетському місті Абідос. Місто розташоване в пустелі, на заході від Нілу. За попередніми оцінками, пивоварні понад 4 000 років. 

Пивоварня складається з восьми великих секцій, які мають площу 20 м і є 0,4 м завглибшки. Кожен сектор містив близько 40 глиняних ставків, розташованих у два ряди для нагрівання суміші зерен і води. Басейни утримуються на місці важелями з глини, розміщеними вертикально у вигляді кілець.

Дослідження показали, що фабрика виробляла одночасно близько 22 400 літрів пива, і, можливо, була побудована в цьому місці спеціально для королівських ритуалів. Під час розкопок на цих об’єктах було знайдено докази використання пива в жертовних обрядах.

Раніше ми розповідали, що чотирирічна дівчинка знайшла слід динозавра віком 220 мільйонів років. У Великобританії чотирирічна дівчинка Лілі Вайлдер помітила слід динозавра на пляжі Бендрікс-Бей. Учені встановили, що цей слід залишили тут приблизно 220 мільйонів років тому. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь