Спецпроєкти

Влада Бразилії оштрафовала компанію Apple на два мільйони доларів


Регулятор прав споживача Бразилії оштрафував компанію Apple на два мільйони доларів, звинувачуючи технічного гіганта у продажі телефонів без зарядного пристрою.

Про це пише Tilt.

Що передувало?

У жовтні минулого року в Apple оголосили, що iPhone12 продаватимуться без зарядного пристрою чи навушників у комплекті через екологічні проблеми. Нові iPhone 12 мають лише кабель USB-C до Lightning.

У листопаді Регулятор прав споживача Бразилії заявили, що виробники Apple не продемонстрували природоохоронної діяльності. Тому компанію оштрафували на два мільйони доларів за відсутність зарядного пристрою в комплекті.

Також Apple сплатить штраф за оманливу рекламу iPhone 11 Pro, де розповідали, що телефон можна занурювати у воду до 4 метрів протягом 30 секунд. У Регуляторі зазначили, що гарантії не поширюються на поломки через занурення в воду.

«Apple повинні розуміти, що в Бразилії працюють надійні закони і інститути для захисту споживачів. Компанія повинна поважати ці закони і ці інститути», – заявив виконавчий директор Procon-SP Фернандо Капез.

Раніше ми розповідали, що Apple разом з з некомерційною організацією Common Sense Media створить рекомендації подкастів для дітей різного віку.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь