Спецпроєкти

Apple створить тематичні підбірки подкастів для дітей


Apple, разом з з некомерційною організацією Common Sense Media, створить рекомендації подкастів для дітей різного віку.

Про це пише The Verge.

Про що будуть рекомендації?

Apple планує полегшити батькам пошук подкастів для прослуховування разом зі своїми дітьми. Для цього, вони залучають компанію Common Sense Media, що спеціалізується на оглядах контенту на основі віку.

У застосунку Apple Podcasts з’являться різноманітні підбірки. Зокрема, оголошено про перші чотири теми для підбірок — розповіді, подкасти, які рекомендують діти, таємниці та драми. Сюди увійдуть проєкти від таких студій, як Tinkercast, American Public Media, WNYC Studios, Rebel Girls, Nickelodeon та інші. Також, Common Sense складе список власних фаворитів і надаватиме рекомендації щодо вікових груп.

Підбірки оновлюватимуться щомісяця новими темами, прив’язаними до важливих історичних та культурних моментів. Плейлисти дитячих подкастів з’являться вже сьогодні у застосунку Apple Podcasts.

Інші компанії, такі як Spotify та Amazon, розміщують контент для дітей, в окремих програмах чи розділах. Проте, Apple вважає, що це вже не актуально. Натомість, батьки можуть покластися на тематичні підбірки, і таким чином контролювати те, що слухають їхні діти.

Раніше ми розповідали, як створити подкаст, який полюблять.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь