Спецпроєкти

«Буковель» закрили на карантин, проте він планує відновити свою роботу з 27 березня


Регіональна комісія з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій постановила, що село Поляниця стає територією з обмеженим в’їздом.

Про це повідомила дирекція «Буковель» у Фейсбуці.

Що передувало?

З 26 лютого Івано-франківську область потрапила до червоної зони епідемічної небезпеки. За словами головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, кількість нових захворювань на COVID-19 збільшилась у 6 разів з початку 2021 року. Станом на 12 березня в області зафіксовано 695 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

«Ситуація в Івано-Франківській області на сьогодні залишається напруженою і не покращується як в частині зайнятості ліжок, так і в частині захворілих та госпіталізованих. Ми маємо досвід ізоляції областей на початку пандемії, що призупинило розповсюдження хвороби. Тож маємо ухвалити зважене й правильне рішення, яке не допустить подальшого загострення ситуації», — зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як відреагував «Буковель»?

З 13 березня 2021 до 27 березня 2021 року у село Поляниця (в тому числі до туристичного комплексу «Буковель») обмежать в’їзд громадянам, що прямують сюди з розважальною, спортивною та іншою відпочинковою метою.

ТК «Буковель» повідомив, що такі вимоги позбавляють їх можливості працювати. Тому вони припиняють свою роботу на період з 13 до 27 березня.

«Зі свого боку адміністрація ТК «Буковель» обіцяє докласти всіх зусиль, щоб забезпечити гостей можливостями для отримання придбаних на цей період послуг після 27.03.2021», — додали в повідомленні.

Раніше ми розповідали, що президент України підписав закон, що посилює відповідальність за керування авто у нетверезому стані.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь