Спецпроєкти

Гейм-будні редакції: ми пограли в ремейк культової гри Destroy all humans і ділимося враженнями


Ми пограли в ремейк культової гри Destroy all humans 2020 року від студії Black Forest Games. Розповідаємо, чому вона є прикладом того, як потрібно перезапускати цікаві проєкти.

Destroy all humans – нове дихання для інопланетних маніяків

Destroy all humans випустила 16 років тому на платформах Xbox, PlayStation 2 та Wii студія THQ Nordic. Гра сподобалася багатьом геймерам попри примітивність та досить тупий гумор. Вона нагадувала фільми про інопланетян класу B на кшталт «Марс атакує», «Жах з п’ятитисячного року» та «Інопланетне рагу».

Ми граємо за Cryptosporidium-137 (можна просто Крипто). Він висадився на Землю в 1959 році, щоб знищити людей та зібрати їхні ДНК. Проблема в тому, що його раса не може розмножуватися, а тому її представникам необхідно використовувати генетичний код землян.

Добуває ДНК Крипто дещо незвичним способом – за допомогою анального зонду. А ще він любить коментувати вбивство всього живого голосом Джека Ніколсона: «Ти, смердюча мавпо, це я – Крипто».

Розробники з Black Forest Games вирішили, що в 2020 році Крипто має знов взятися за нелегку справу для повноцінного завершення найважчого року в історії людства.

Не графікою єдиною

Оновлений оригінал виглядає чудово. Можна оцінити, наскільки за 16 років просунулися графічні та ігрові рушії.

Команда Black Forest Games вирішила максимально переробити арт гри. Об’єкти на картах детальні, кольори насичені, анімація стала більш якісною. Додайте до цього 60 кадрів в секунду, роздільну здатність 4К та динамічне освітлення.
Загалом Destroy all humans 2020 року зберігає мультиплікаційний дизайн, але робить його більш яскравим та підходящим для потужних сучасних платформ: Xbox One, PlayStation 4 та PC.

Гра також зберегла оригінальний геймплей, але подарувала Крипто нові навички. Прибулець використовує декілька здібностей одночасно. Ви можете за допомогою телекінезу підняти та кинути подалі тіло ворога, одночасно висмоктуючи з іншого солодкий мозок. Або паралізувати ціль за допомогою електростріли Zap-O-Matic, паралельно знущаючись з корів на пасовищі.

Анальний та смертельні зонди можна дозувати залежно від ситуації. Реактивний ранець Крипто став досить зручним у користуванні. В багатьох ситуаціях він буде необхідною річчю для вирішення задач. Залишилася можливість маскуватися під людей, щоб проникати у лігво паскудників та ховатися від них.

Варто згадати про тарілку Крипто, яка досі дозволяє отримати багато фану завдяки променевій зброї. Знищувати будівлі – весело: все розлітається вщерть, палає та димить.

Спробуй ще

Destroy All Humans – це 22 місії, або 11 годин ігрового процесу. Ви можете виконувати обов’язкові завдання, а можете спробувати виділити додаткову ДНК шляхом знищення другорядних NPC.

Крім того, у вас є шанс перемогти в гонках, влаштувати якомога краще бійню чи руйнацію будівель за певний проміжок часу. Отриману ДНК можна витрачати на оновлення зброї Крипто та тарілки, яка полегшить життя під час проходження складних місій.

З одного боку, гравець має свободу вибору та таку собі імітацію пісочниці. Він може вирішувати, як йому найкраще розв’язати поставлені задачі, використовуючи наявні здібності. З іншого боку, багато левелів побудовані так, що ця свобода виявляється досить обмеженою. Для попередження знущання над мозком ти обираєш алгоритм дій, закладений розробниками.

Ще одна скарга стосується озвучки. Розробники запросили оригінальних акторів для роботи над голосом персонажів. Почути Джека Ніколсона – це еліксир для вух. Але багато NPC повторюють одні й ті самі фрази одним й тим самим голосом. Починаєш нудьгувати, хоча й тупий гумор на місці.

Перезапуск Destroy all humans 2020 року – це чудовий приклад того, як потрібно робити ремейки: зберігаєш оригінальну ідею, обережно доповнюєш її, урізноманітнюючи ігровий процес, та робиш красивою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Теги:
Ми в Телеграмі
підписуйтесь