Спецпроєкти

Головний санітарний лікар України захворів на COVID-19 після першої дози вакцини


Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко захворів на COVID-19 на 13-й день після першої дози щеплення.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Детальніше

Віктор Ляшко у своєму дописі пояснив, що, за даними клінічних досліджень, ефективність вакцини після першої дози щеплення становить 76% із 22-го по 90-й день. А рівень антитіл зберігається в організмі в цей період із мінімальним зниженням.

Отримав позитивний ПЛР на ковідПотрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформований. Як…

Posted by Віктор Ляшко on Monday, March 15, 2021

«Отримав позитивний ПЛР на ковід. Потрапив у той період, коли імунітет від щеплення ще не повністю сформовано», ─ написав він.

Також він додав, що завдяки вакцинації він перехворіє на легку форму. Нині Ляшко перебуває на лікарняному.

«Окремо хочу зазначити, що всі вакцини проти COVID-19 насамперед розроблені та протестовані на полегшення перебігу хвороби без ускладнень для здоров’я», ─ пояснив він.

Стало відомо, що 15 країн призупиняють щеплення вакциною AstraZeneca через кілька летальних випадків, коли в людей утворювалися тромби у крові.

Країни, які призупинили вакцинацію: Австрія, Болгарія, Данія, Естонія, Ісландія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Румунія, Таїланд.

У Нідерландах додають, що вакцинацію призупинили тимчасово й відновлять за кілька тижнів, після того як переконаються в її безпечності.

Раніше ми розповідали, що медики запустили всеукраїнський флешмоб на підтримку вакцинації проти COVID-19, до якого долучився й міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь