Спецпроєкти

Лікарі запустили флешмоб на підтримку вакцинації проти COVID-19


Медики запустили всеукраїнський флешмоб на підтримку вакцинації проти COVID-19, до якого долучився й міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Про це Максим Степанов написав на своїй сторінці у Facebook.

У чому полягає флешмоб?

З 24 лютого в Україні розпочалася вакцинація першої хвилі, що передбачає щеплення для медиків, які працюють із хворими на COVID-19. На честь цього в соцмережах лікарі запустили флешмоб на підтримку вакцинації проти COVID-19.

Четвертий в області :) Вакцинуйтеся друзі, бережіть себе та близьких. P.S. Почуваю себе нормально. Згоду дав добровільно.UPD. Тиждень – польот нормальний.#ялікарявакцинуюсь

Posted by Іван Тельнов on Wednesday, February 24, 2021

Флешмоб запустили з метою показати громадянам України, своїм колегам і пацієнтам, що вакцинація безпечна та потрібна. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов також підтримав флешмоб.

#ялікарявакцинуюсьЯ – лікар. Я – педіатр. Я перехворіла на COVІD легко. Нажаль, моя найрідніша людина мала важкий…

Posted by Svetlana Bilga on Saturday, February 27, 2021

«П’ятий день після вакцинації. Почуваюся чудово. Жодних алергічних реакцій чи побічних ефектів. Єдине, що за хвилин 20 після щеплення боліло місце уколу… Сьогодні хочу підтримати наших лікарів і долучитися до всеукраїнського флешмобу з популяризації кампанії вакцинації в Україні. За цим хештегом ви прочитаєте розповіді лікарів, які знають, що вакцинація дорівнює життю», ー написав Максим Степанов на своїй сторінці у Facebook.

Другий день після вакцинації від COVID-19….Симптоми з'являються один за одним: сьогодні до шикарного самопочуття…

Posted by Катерина Кущ on Sunday, February 28, 2021

Раніше ми розповідали, що в Україні розпочалася третя хвиля коронавірусу. На пресконференції, присвяченій річниці роботи уряду, Денис Шмигаль заявив: якщо значна кількість областей перейде в «червону» зону епідеміологічної небезпеки, доведеться знову впроваджувати жорсткий локдаун. Прем’єр додав, що водночас локдаун не є бажаним.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь