Спецпроєкти

У США хакери зламали тисячі камер відеоспостереження: більшість із них встановлено в держустановах країни


Хакери зламали 150 тисяч камер відеоспостереження в лікарнях, в’язницях, приватних компаніях, поліційних відділках і школах.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на самих хакерів.

Якою була мета хакерів?

Зловмисники зламали камери відеоспостереження, які належать стартапу Verkada. Компанія надає своїм клієнтам віддалений доступ до камер спостереження та пропонує відеоаналіз розпізнаванням людей і транспортних засобів.

Хакери отримали доступ не тільки до камер в лікарнях, в’язницях, приватних компаніях, поліційних відділках і школах, а й до камер у жіночих клініках, психіатричних лікарнях, офісах Verkadа і заводах Tesla. Також вони отримали доступ до офісів програмного забезпечення Cloudflare у Сан-Франциско, Остіні, Лондоні та Нью-Йорку.

За словами самих зловмисників, вони це зробили, щоб показати обсяги відеоспостереження та ненадійність системи, яку так легко зламати. Тіллі Коттманн, представник хакерської групи, зазначив: доступ до камер вони отримали, знайшовши логін і пароль адміністратора в інтернеті.

Стартап Verkada у відповідь на атаку заявив, що проводить розслідування інциденту. Також вони від’єднали всі облікові записи внутрішніх адміністраторів для зменшення ризику несанкціонованого вторгнення в систему.

Раніше ми розповідали, що Google змінить алгоритми для захисту конфіденційности користувачів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь