Спецпроєкти

Киянину нарахували борг у розмірі 764 347 гривень через невиплату штрафу про який він не знав. Про борг чоловік дізнався завдяки Дії


Михайло Дендебера потрапив в аварію три роки тому. На суді чоловік визнав свою вину, а страхова виплатила потерпілій 90 тисяч гривень.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці Михайло Дендебера.

Звідки взялась сума 764 347 гривень?

Після виплати страхової потерпіла знову звернулася до суду доплатити їй 130 тисяч гривень. У першій інстанції вона програла. Згодом був другий суд, про який Михайла Дендебера та його адвоката не повідомили. Цього разу суд прийняв рішення на користь потерпілої.

Проте, співробітник виконавчої служби випадково ввів іншу суму боргу у розмірі 764 347 гривень. Михайло Дендебера дізнався про це завдяки послузі «Виконавче провадження» у застосунку Дія.

«10 березня 2021 року ранок в мене почався з заспокійливих! Все почалося з того що я оновив додаток Дія і тут на тобі така сума до стягнення…», ─ повідомив чоловік у Фейсбуці.

Доброго дня шановні.10.03.2021року ранок в мене почався з заспокійливих!Все почалося з того що я оновив додаток "Дія"…

Posted by Міша Дендебера on Thursday, March 11, 2021

Як відреагувала на цю ситуацію Мінцифра?

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров відреагував на цю ситуацію у своєму телеграм-каналі. Він пояснив, що на зміни в реєстрі виконавчої служби потрібен час. Але суму обов’язково змінять на необхідну.

«Саме через такі проблеми ми боремося, щоб кожна послуга була автоматичною: від будівельних послуг до реєстрації бізнесу», ─ додав Михайло Федоров.

Щоб перевірити борги чи штрафи у застосунку Дія потрібно:

  • Авторизуйтесь у застосунку Дія
  • Зайдіть у розділ «Послуги»
  • Оберіть «Штрафи за порушення ПДР» або «Виконавчі провадження»
  • Якщо у вас є борги чи штрафи, ви побачите повідомлення про це.

Раніше ми розповідали, що Мінцифра запустила електронні сервіси в будівельній галузі, що боротимуться з корупцією.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь