Спецпроєкти

На 19 станціях київського метро з’явилися дефібрилятори: розповідаємо, де саме


У метрополітені Києва на 19 станціях розмістили дефібрилятори в місцях, погоджених з авторами громадського бюджету «РеаніМетро». 

Про це повідомляє пресслужба Київського метрополітену.

Де розмістили дефібрилятори?

Обладнання розмістили на платформах станцій «Лісова», «Дарниця», «Арсенальна», «Хрещатик», «Театральна», «Вокзальна», «Політехнічний інститут», «Шулявська», «Святошин», «Академмістечко», «Почайна», «Контрактова площа», «Майдан Незалежності», «Площа Льва Толстого», «Олімпійська», «Лук’янівська», «Золоті ворота», «Палац спорту», «Осокорки».

За ініціативою «РеаніМетро» у проєкті також передбачено наявність аптечок. Як повідомляє Київський метрополітен, їх розміщено на станціях у місцях, погоджених з авторами проєкту.

«Активісти наполягали на тому, що дефібрилятори повинні бути доступними кожному пасажиру, тож встановлювати їх треба на платформах. Метрополітен відмовлявся це робити, аргументуючи тим, що піклується про цілісність дефібриляторів», ー зазначають журналісти «Радіо Свобода». 

Раніше ми розповідали, що у Верховній Раді з’являться сенсорні кнопки для голосування. Сенсорна кнопка унеможливлює неперсональне голосування, інакше кажучи – кнопкодавство. Бо одночасне натискання ніяк не спрацює більше ніж з одного робочого місця. І ця система не потребує підв’язки персональних карток депутатів до їхніх робочих місць. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь