Спецпроєкти

Штрафи за критику поліціянтів: депутати подали на розгляд новий законопроєкт


Законопроєкт № 5050-1 зареєстрували в Раді депутати від партії «Слуга народу» 24 лютого.  У ньому йдеться про можливість штрафів за осуд поліціянтів.

Документ опубліковано на сайті Верховної Ради.

Про що йдеться в законопроєкті – детальніше

Українські депутати пропонують ввести штрафи за публічний осуд поліціянтів, а також збільшити штрафи за непокору й заклики до невиконання розпоряджень працівників поліції.

Законопроєкт передбачає:

Ввести штрафи за критику поліціянта, військового або прикордонника. Такий штраф може становити від 340 до 680 гривень або бути заміненим на громадські роботи від 20 до 30 годин.

Збільшити штрафи за непокору правоохоронцям: замість 136-255 гривень ー850-1700 гривень або громадські роботи.

Штраф за публічні заклики до невиконання законних розпоряджень правоохоронців — 510-850 гривень або громадські роботи.

Раніше ми розповідали, що Кабмін схвалив законопроєкт, який регулюватиме роботу фрилансерів

Законопроєкт вводить нове поняття ー трудовий договір із нефіксованим робочим часом. За домовленістю роботодавець і фрилансер можуть визначити час роботи, обсяг і дедлайни. Оплата праці водночас зараховуватиметься тільки за той час, коли робота виконується. Мінімальна кількість оплачуваних годин також регулюватиметься законом.

За договором працівник отримує всі права та гарантії, передбачені законодавством про працю, зокрема належний режим роботи, час для відпочинку, регуляцію прийняття та звільнення з роботи, виплату зарплати.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь