Спецпроєкти

Tinder введе нову функцію, що перевірятиме біографію користувачів


У застосунку для знайомств Tinder з’явиться нова функція перевірки біографії користувачів.

Про це повідомляє ВВС.

Як працюватиме ця функція?

Компанія Match Group, якій належить Tinder, заявила, що інвестує в некомерційну організацію Garbo, яка збирає відкриті дані. Засновницями цієї компанії є жінки, вони збирають «публічні записи та звіти про насильство або жорстоке поводження, зокрема арешти, вироки, заборонні судові накази, інформацію про домагання або інші насильницькі дії» і створюють свої звіти.

Люди, які знайомляться в Tinder, зможуть перевірити свою пару за номером телефону або прізвищем. Перевірка не стосуватиметься наркотиків і порушення правил дорожнього руху.

Спершу ця функція запрацює тільки в США. Тестувати почнуть найближчими місяцями. Функція буде платною, нині Match Group і Garbo прописують прайс-лист.

Match Group ділитимуться персональними даними з Garbo. А користувачі, які захочуть перевірити своїх партнерів, мають самостійно дізнатися номер телефону або прізвище людини.

Раніше ми розповідали, що в Україні запустили україномовне шоу «ебаут» про секс, фемінізм і мастурбацію.

Як зазначають авторки проєкту, місія шоу – показати, що не варто соромитися спілкуватися на складні чи табуйовані теми. А також вони ставлять собі за мету розвивати українськомовний YouTube.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь