Спецпроєкти

В Україні запустили україномовне шоу «ебаут» про секс, фемінізм і мастурбацію. Розповідаємо, чому його варто дивитися


В Україні з’явилося україномовне шоу «ебаут», де відверто розповідають про життєві, але табуйовані теми: секс, фемінізм, мастурбацію, бодіпозитив і ментальне здоров’я.

Про прем’єру першого випуску повідомили на сторінці шоу в Інстаграмі.

Чому його варто дивитися?

У шоу є три ведучі: Ярослава Кравченко ─ засновниця «Дикого театру» та співведуча Майкла Щура на «Телебаченні Торонто», Наті Авдєєва ─ продюсерка «The Village Україна», та піарниця Катерина Мотрич.

Як зазначають авторки проєкту, місія шоу – показати, що не варто соромитися спілкуватися на складні чи табуйовані теми. А також, вони ставлять собі за мету розвивати українськомовний ютуб.

«Ми втрьох дуже різні: Наті – молода мама, Катя – амбіційна піарниця у стосунках, Яся – категорична ведуча, що вважає шлюб рудиментом. Ми можемо мати неоднакові позиції щодо стосунків, але нас об’єднує прагнення зробити дівчат більш відкритими та обізнаними, а хлопцям розповісти про те, як влаштовані сучасні жінки. Разом ми будемо ділитися досвідом і разом досліджувати сучасний світ», – розповідають ведучі.

Ведучі у шоу діляться особистими історіями та обговорюють інфоприводи, що пов’язані з темою випуску. До дискусії також залучатимуть експертів та інших гостей. А щоб ширше розглянути тему, розповідають історії інших і відповідають на запитання глядачів.

Прем’єра першого випуску відбулася 14 березня від назвою «Жінкам потрібен (тільки) секс». Тема присвячена жіночому оргазму, культурі згоди та новим реаліям «етикету в стосунках».

У коментарях під випуском, ведучі поділилися, що наступний епізод вийде через два тижні. Перший випуск за добу зібрав 10 тисяч переглядів.

Раніше ми розповідали, що ВООЗ у своєму звіті зазначила, що кожна третя жінка зазнавала насилля з боку чоловіків, зокрема від своїх партнерів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь