Спецпроєкти

Кабмін змінив умови в’їзду в Україну для іноземців: розповідаємо, що змінилося


З 22 березня посилюють обмеження для в’їзду в Україну іноземцям.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу.

Як змінилися умови в’їзду?

Кабмін ухвалив рішення про посилення обмежень для в’їзду іноземців на територію України. Відтепер, кожен подорожуючий має представити негативний результат тесту ПЛР-тесту на COVID-19.

«Незалежно від того, з якої країни перебуває громадянин, всі повинні будуть надати довідку про негативний результат ПЛР-тестування», — зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Тест повинен бути зроблений не раніше, ніж за 48 годин до прибуття в Україну. Міністр також додав, що такі обмеження діють по всій Європі.

Для в’їзду з країн, що у списку МОЗ перебувають у «червоній» зоні, в українців також будуть просити ПЛР-тест після прибуття або самоізоляція.

За останню добу виявлено 11 476 нових випадків COVID-19 в Україні. Зокрема, захворіли 606 дітей та 357 медпрацівників. Найбільше випадків в Одеській — 1 122 і Львівській — 995, місті Києві — 1 050.

Раніше ми розповідали, що в Україні поширюється мутований британський штам COVID-19. Вчені з київського Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели аналіз 17 зразків, відібраних у хворих з Івано-Франківська, і двох ─ з Києва.

Вчені з київського Інституту молекулярної біології і генетики виявили у зразках нові мутації «британського» штаму коронавірусу. Зразки відібрали під час спалаху захворювання COVID-19 на Прикарпатті.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь