Спецпроєкти

Відбувся мітинг UAnimals під Верховною Радою України із закликом підтримати зоозахисні законопроєкти


16 березня відбувся мітинг UAnimals під Верховною Радою України, де закликали депутатів підтримати зоозахисні законопроєкти.

Про це повідомляє UAnimals на своїй сторінці у Facebook.

Які законопроєкти просять підтримати?

Сьогодні під Верховною Радою України відбувся мітинг UAnimals, на якому ми закликали депутатів підтримати важливі…

Posted by UAnimals on Tuesday, March 16, 2021

Йдеться про такі законопроєкти:

  • «Про заборону хутрових ферм в Україні» ─ законопроєкт 2360.
  • «Про заборону цькувальних станцій в Україні» ─ законопроєкт 2232.
  • «Про посилення відповідальности за жорстоке поводження й контрабанду тварин, заборону фотопослуг і жебракування з тваринами, а також заборону евтаназії безпритульних тварин (як методу регулювання їх чисельності), заборону замуровування котів у підвалах і на горищах та залишання тварин у салонах автомобілів за температури, вищої за +20°C, чи нижчої за -5°C» ─ законопроєкт 2351.

Засновник UAnimals Олександр Тодорчук під час мітингу наголосив, що питання схвалення законопроєктів є на часі в Україні.

«Ми сподіваємося на високі моральні цінності людей, які перебувають у Верховній Раді, та закликаємо їх побачити, що це не наша примха, а справді страшні речі, які відбуваються на хутрових фермах, на цькувальних станціях і всюди, де експлуатують тварин», ─ додає зоозахисниця Ольга Чевганюк.

На момент мітингу в парламенті не ухвалили жодного з цих законопроєктів. UAnimals додають, що знищення, експлуатація та знущання з тварин є дозволеними на рівні закону в Україні.

«Минулого року відбулося всеукраїнське дослідження, яке виявило, що більшість українців підтримує ідею заборони хутрових ферм, цькувальних станцій та експлуатації тварин у сфері розваг і цирків. Ми вимагаємо цих рішень і від українського парламенту та закликаємо голову Верховної Ради Дмитра Разумкова поставити ці питання до прохідної частини порядку денного», ─ пояснює Олександр Тодорчук.

До мітингу долучилися українці та українки, активісти й представники різних зоозахисних ініціатив.

Раніше ми розповідали, що у ВООЗ дослідили зв’язок між тромбозом і щепленням вакциною AstraZeneca.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь