Спецпроєкти

Помічницю голови ЦВК зацькували в мережі через пост про вібратор: вона звільнилася


Помічниця голови ЦВК Анжела Єременко оприлюднила пост у своєму особистому блозі про вібратор, за це в соцмережі її розкритикували й зацькували.

Про це Анжела Єременко повідомила на своїй сторінці в Instagram.

З чого все почалося?

Анжела Єременко веде свій особистий блог під псевдонімом Bad Mama у Facebook. 28 лютого Анжела опублікувала пост, де розповіла, як на День святого Валентина їй подарували зламаний вібратор. Дотепний пост про горе-вібратор користувачі Facebook сприйняли неоднозначно.

Значит, на День Св Валентина мне подарили вибратор. Люблю людей, которые шарят в толковых подарках?Короче, вибратор…

Posted by Bad Mama on Sunday, February 28, 2021

Під публікацією почали писати негативні коментарі люди, яких обурив факт, що працівниця держслужби розповідає про секс-іграшки.

«…Невже це реальність, у якій ми живемо? Начебто про зубну щітку пише. І якби моїй жінці був потрібен вібратор, я впав би в депресію. Чи хлопчина вигаданий?» – пише один користувач.

«Ви серйозно? Радниця ЦВК? Блд понабирали за оголошенням. Може, вам варто поміняти роботу, поки не вимагають змінити», – додає інша користувачка.

Як відповідь на негативні коментарі 4 березня Анжела Єременко написала інший пост, у якому повідомила, що звільнилася з ЦВК.

Извращенка, шлюха, днище! Привет, я Бед Мама, я опубликовала пост в своем блоге под псевдонимом о вибраторе и через…

Posted by Bad Mama on Thursday, March 4, 2021

«Мені 30 років, у мене є дитина, я 6 років веду цей блог, у моїй книзі приблизно 25 сторінок присвячені темі сексу й питанню, чому наше суспільство жінку, яка відкрито говорить про свої бажання, називає повією… Я звільнилася з ЦВК. По-перше, тому що бути відкритою й жартувати з того, що я хочу, – для мене важливіше за будь-яку посаду, тому ще в понеділок я написала заяву.

По-друге, тому що та команда комунікації, яку вдалося побудувати, повинна продовжити свою справу, не наражаючись на ризики нових вкидань і атак, через мене це робити дуже легко», – пояснила Анжела.

Також вона додала, що річ не тільки в негативних коментарях, а й у надто гучних заголовках деяких видань.

Раніше ми розповідали, що вчителька біології, яка читала реп, звільнилася зі школи через цькування колег.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь