Спецпроєкти

Фестиваль Burning Man знову скасували через пандемію COVID-19


Фестиваль Burning Man проходить щороку в серпні в пустелі Блек-Рок, що в штаті Невада. Востаннє його проводили 2019 року.

Про це повідомили організатори фестивалю.

Коли знову пройде Burning Man?

Через пандемію COVID-19 фестиваль скасували у 2020 році. Тоді учасникам повернули гроші на квитки, проте організатори попросили прихильників пожертвувати гроші на розвиток під час кризи.

У 2021 році організатори повідомили, що фестиваль знову не відбудеться.

«Попри те, що тут, у Сполучених Штатах, може здатися, що гора спала з плечей і видно світло в кінці тунелю, ми досі перебуваємо в стані пандемії та невизначености, яку треба подолати за час, що залишився, ми не зможемо подолати. Ми вирішили націлитися на Black Rock City 2022», — зазначили організатори.

У 2019 році фестиваль відвідали 80 тисяч людей. А у 2021-му організатори анонсували появу постійної локації, що функціонуватиме весь рік. Постійний простір для фестивалю розташований на півночі американського штату Невада, за декілька миль від Блек-Року, і називається Fly Ranch.

Також організатори заявили, що Burning Man до 2030 року стане фестивалем із нульовим балансом викидів вуглецю. Відвідувачів фестивалю попросили переглянути необхідність підпалювати свої артоб’єкти. Організатори фестивалю визнали негативний вплив цього на довкілля й закликали учасників розглянути альтернативи традиційного ритуалу спалення.

Протягом наступних 10 років Burning Man Project повинен зробити свій внесок у боротьбу з кліматичними змінами, а саме:

No Matter Out of Place – утилізовувати сміття екологічно;
Be Regenerative – робити позитивний екологічний внесок;
Be Carbon Negative – контролювати викиди вуглецю.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь