Спецпроєкти

Помер чоловік, який у потязі «Маріуполь-Київ» побив і намагався зґвалтувати Настю Лугову


Чоловік, що у потязі «Маріуполь-Київ» побив і намагався згвалтувати Анастасію Лугову, помер.

Про це написала Настя Лугова на своїй сторінці в Інстаграмі.

Подробиці

Настя Лугова повідомила, що чоловік помер 13 квітня, тому суд перенесли у зв’язку зі смертю обвинуваченого.

«Але хочу підкреслити, що це не кінець моєї справи. Мене це не зупинить! Ми і надалі будемо відстоювати в суді мої права, тому що за те, що сталося, має нести відповідальність не лише він. В цій ситуації маємо ще багато запитань та претензій до цілої системи, яка не здатна забезпечити безпеку пасажирів», ─ написала дівчина.

Нагадаємо, що 31 липня 2020 року у потягу «Маріуполь-Київ» Віталій Рудзько в одному лише спідньому зайшов до купе, де перебувала Настя Лугова із сином, який спав, і заблокував двері. Чоловік жорстоко побив її і намагався зґвалтувати на очах у дитини.

Настя намагалася вивести Віталія з купе, щоби маленький син не став свідком насильства. Нападник погодився, і вони обидва опинилися в коридорі потягу. В той момент в купе почав плакати син жінки, і вона вмовляла Рудзько дозволити заспокоїти дитину. Той погодився – за умови, що Настя потім повернеться до нього.

Разом із сином Настя побігла шукати захисту. Залишок дороги вона з малим пересиділа разом з провідницею вагону. В той час керівник потягу розпорядився, щоби за нападником слідкували і не дали йому можливості втекти.

Коли потяг прибув до Києва, Рудзько затримала поліція, яку викликав чоловік Насті Володимир Захаренков. В одному з інтерв’ю він розповідав, що і нападник, і провідниці пропонували Анастасії гроші, аби не доводити справу до суду. Родина відмовилася.

Солом’янський районний суд Києва відправив обвинуваченого на два місяці за ґрати без права виходу під заставу.

Його обвинувачували за трьома статтями – сексуальне насильство, тілесні ушкодження і крадіжка. За це передбачене було покарання до 5 років позбавлення волі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь