Спецпроєкти

Компанія Apple припиняє своє існування та влаштовує розпродаж техніки: розповідаємо, що відбувається


Довірена особа Apple повідомила, що компанія найближчим часом опублікує офіційну заяву про припинення свого існування та почне розпродаж усієї своєї техніки.

Що відбувається?

Поки немає офіційного повідомлення від компанії. Але нещодавно стало відомо, що через низький попит припиняється виробництво iPhone 12 mini.

Нагадаємо, що недавно регулятор прав споживача Бразилії оштрафував компанію Apple на два мільйони доларів, звинувачуючи технічного гіганта у продажі телефонів без зарядного пристрою та у фейковій рекламі iPhone 11 Pro.

Як зазначила довірена особа, через постійний тиск на компанію, а також високу конкуренцію з іншими техногігантами, в умовах пандемії Apple не може продовжувати свою роботу з такою ж ефективністю, як раніше. Не відкидається й те, що компанія повернеться на ринок за декілька років із кардинально новим продуктом, зробивши акцент на техніці для смарт-будинку, автомобілях, VR-гарнітурі, дронах і системі спостереження.

Очікується, що найближчим часом розпочнеться тотальний розпродаж техніки Apple. Довірена особа зазначає, що останній iPhone 12 на 256 Гігабайтів можна буде придбати за 599 доларів, а MacBook Pro 13-inch на 512 Гігабайтів – за 699 доларів.

Звісно, кінцева знижка ще не відома, також ціни варіюватимуться залежно від країни продажу.

***

А тепер хочемо вам нагадати, що сьогодні перше квітня, і ця новина фейкова. Бережіть себе від недостовірної інформації, перевіряйте джерела, бо навіть новина, побудована на реальних фактах, може бути вигадкою. Будьте щасливі!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь