Спецпроєкти

«Нову» пісню Nirvana написав штучний інтелект. Вона ввійшла в мініальбом «Клубу 27»


Психіатрична організація Over The Bridge із Канади запустила музичний проєкт. Штучний інтелект проаналізував пісні учасників «Клубу 27» та на основі даних створив «нові» в їхньому стилі.

Про це пише Rolling Stone.

Як створювали цей мініальбом?

Штучний інтелект Google Magenta і нейронна мережа вивчили понад два десятки пісень Nirvana і створили «новий» трек групи.

Спочатку Over the Bridge завантажила наявні пісні в Magenta, щоб програма могла вивчити ноти та мелодії, характерні для групи. Спроб було багато, але зрештою творчій групі все ж вдалося вибрати найкращі уривки для запису.

Проєкт Lost Tapes of the 27 Club присвятили умовному «Клубу 27», до якого входять музиканти, які померли у 27 років через психічні проблеми чи залежність від наркотиків. Серед них – Курт Кобейн, Джим Моррісон, Джиммі Гендрікс, Емі Вайнгауз та інші.

На 27-му річницю з дня смерти фронтмена Nirvana в межах проєкту Lost Tapes of the 27 Club вийшла «нова» пісня гурту, створена штучним інтелектом Drowned in the Sun.

Автори проєкту записують пісні музикантів, які померли у віці 27 років, щоб привернути увагу до ресурсів, присвячених психічному здоров’ю, куди люди можуть звертатися, якщо їм потрібна допомога. Загалом уже проаналізували 30 пісень учасників «Клубу 27», на основі яких штучний інтелект створив «нові» композиції, що ввійшли в мініальбом.

Раніше ми розповідали, що у США опублікували звіт про права людини у 2020 році, значну частину якого присвятили проблемам в Україні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь