Спецпроєкти

Один у формі «кулі», інший – «жолудя»: Пентагон підтвердив достовірність декількох матеріалів про НЛО


У міністерстві оборони США підтвердили, що деякі фото і відео зроблені у 2019 році, де зафіксовано «невизначений летючий об’єкт» (НЛО) є справжніми.

Про це пише CNN.

Що видно на відео і фото?

У червні 2021 року Пентагон має опублікувати доповідь про «невпізнані летючі об’єкти». А нещодавня заява непогано підігріла інтерес до цього звіту розвідки США.

Представниця Пентагону Сюзан Гоф підтвердила, що відео зроблене у 2019 році, де видно, як небом, блимаючи, рухається об’єкт трикутної форми. Цей відеозапис зробили члени військово-морського флоту США. Попередньо, його опублікував режисер-документаліст Джеремі Корбелл.

Також працівники ВМС зробили фотографії, де видно три невизначені об’єкти, що літають. Один з них у формі «кулі», інший у формі «жолудя», а третій позначають як «металевий аеростат».

«Для безпеки операцій та уникнення розголошення інформації, яка може бути корисною потенційним супротивникам, Міністерство оборони публічно не обговорює деталі спостережень або експертиз повідомлень про вторгнення на наші полігони або у визначений повітряний простір, включаючи ті вторгнення, які позначені як НЛО (UAP)», ㅡ пояснила Сюзан Гоф.

Проте спеціальний підрозділ Міноборони США, що вивчає НЛО, вже включив усі матеріали і випадки до своєї експертизи.

Раніше Google показав, як змінилася планета Земля з 1984 до 2020 року.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь