Спецпроєкти

В Україні найближчим часом три області можуть вийти з «червоної» зони


Найближчим часом із «червоної» зони можуть вийти три області в Україні.

Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Які області вийдуть із «червоної» зони?

Івано-Франківська, Чернівецька та Закарпатська області можуть вийти з «червоної» зони. Тут знизився рівень захворюваности. Також Максим Степанов зазначив, що, наприклад, в Івано-Франківській області станом на 1 березня заповненість ліжок із киснем була 82%, а сьогодні — приблизно 37%.

«У трьох областях зменшився рівень захворюваности. Найближчими днями за повної стабілізації та досягнення певних параметрів Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька області почнуть виходити з червоної зони, буде послаблення карантину», — пояснив Максим Степанов.

В Україні заповненість ліжок із киснем дорівнює 58%. Напружена ситуація залишається в Києві, Хмельницькій, Миколаївській і Житомирській областях.

Також міністр зазначив, що збільшити кількість ліжок із киснем неможливо, а ресурси медичної системи вичерпано.

«У медичних закладах перебувають понад 47 тисяч хворих. Ми максимально збільшили кількість ліжок із киснем до 67 тисяч — це максимум, збільшувати вже немає куди, оскільки інші хвороби не зникли», — додав Степанов.

Станом на сьогодні виявлено 13 276 нових випадків COVID-19 за добу. Зокрема, захворіли 508 дітей і 338 медпрацівників. Найбільше випадків зареєстрували в м. Києві — 1 432, Одеській — 1 436, Львівській — 1 105, Київській — 889 та Харківській — 878 областях.

Раніше ми розповідали, що «постковідний синдром», або, інакше кажучи, тривалість проявів симптомів COVID-19, може спостерігатися до 12 тижнів і більше.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь