Спецпроєкти

Понад 1 000 українців автоматично зареєструвала ФОП у Дії за тиждень після запуску цієї послуги


Послугу автоматичної реєстрації ФОПу презентували 17 травня під час Diia Summit 2.0.

Про це повідомило Мінцифри.

Як працює ця послуга?

Автоматичну реєстрацію ФОПу запустили в понеділок, 17 травня, у застосунку й на порталі Дія. Ви подаєте заявку, і більшість потрібної інформації підтягується автоматично. Ваша заявка автоматично надходить у реєстр фізосіб-підприємців.

Як зазначають у Мінцифри, оформлення ФОПу відбувається дуже швидко, потрібно 10 хвилин на заповнення заявки й декілька секунд на обробку.

24 травня автоматично, без участи реєстратора, зареєструвався 1000-й ФОП.

«За статистикою, раніше державний реєстратор витрачав 21 хвилину в середньому на обробку заяви. У 2020 році було відкрито 247 634 ФОП, а відповідно, витрачено 5 мільйонів 200 тисяч 313 хвилин. А це — 43 роки! Саме така річна ефективність послуги автоматичної реєстрації ФОП. Такі послуги мають стати цифровим стандартом для України», ─ зазначили в Мінцифри.

Раніше ми розповідали, що на порталі Дія і в застосунку з’явилася можливість задекларувати доходи, сплатити податки та збори ФОП, переглянути декларації й розрахунки за минулі періоди.

Усі перевірки автоматизовано, а дані потрапляють напряму до реєстру. Послуга вже вийшла з бета-тесту, і кожен охочий може використати її власноруч.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь