Спецпроєкти

Багатошаровість, оверсайз, натуральні тканини: бренд Cover презентував нову літню колекцію


Український бренд жіночого одягу Cover презентував нову літню колекцію, яка розкриває тему жіночності за рахунок багатошаровості оверсайз силуетів.

Про це для bit.ua розповіла засновниця бренду Анастасія Федорова.

Сексуальність всюди

У новій літній колекції бренд Cover продовжує тему жіночності, наголошуючи, що сексуальність вже давно не вимірюється ступенем оголеності частин тіла, а напряму залежить від внутрішнього сприйняття себе. Сексуальність всюди — в посмішці та погляді, ямочках на щоках чи родимці на тілі.

Дизайнерка Анастасія Федорова робить акцент на фактурних тканинах, що добре тримають свою форму: структурований льон, костюмна тканина з натуральним складом і комбінована бавовна.

«Колекція, покликана розкрити жіночність, бустинг якої відбувається саме завдяки багатошаровості і оверсайз силуетів. Сексуальність за рахунок інтриги глибокого наповнення і самодостатності вираження своєї сутності», — коментує Анастасія Федорова, дизайнер та засновниця бренду Cover.

У колекції представлені молочний і блакитно-синій костюм, сорочки кольору фуксії та багато іншого. Більше товарів з нової колекції представлені за посиланням.

Над зйомкою працювали:
Фотограф — Анастасія Лісенко
mua&hair — Даша Руда

Раніше ми розповідали, що на ринок з важливою місією виходить новий бренд жіночого одягу Cover.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь