Спецпроєкти

Директорку ліцею, яка булила учнів за їх зовнішній вигляд, суд визнав винною та оштрафував


Сокальський районний суд Львівської області визнав винною директорку ліцею, яка булила учнів за їх зовнішній вигляд, і призначив штраф.

Про це повідомила журналістка Вікторія Балицька.

Подробиці

Як ми повідомляли раніше, у лютому директорка ліцею в Червоноградському районі критикувала зовнішність старшокласників. Вона погрожувала не пустити їх на заняття наступного разу.

«Чому в робочих штанях? Ну, зрозуміло, дівки, уже готуєтеся на колінах полуницю збирати. Ну, це взагалі! Як можна ходити в спортивних штанях, та ще з діркою? Мені все одно, що ти впав, дірка ж є. Забирай речі і йди геть звідси. Завтра тебе і тебе в школу не пущу, просто покараю. Доведи себе до ладу, знайди нормальні штани, а не робочі», ─ сказала вона.

Поліція склала протокол за статтею 173-4 (Булінг учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У Сокальському районному суді розглянули адмінпротокол. Суддя вислухав свідчення чотирьох школярів з різних класів, їхніх батьків та директорки. Засідання тривало дві години.

Суд визнав винною директорку ліцею у цькуванні школярів і оштрафував на 1360 гривень. Сама директорка своєї вини не визнає і буде подавати на апеляцію.

Раніше ми розповідали, що уряд Франції заборонив використання у школах гендерно-інклюзивних слів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь