Спецпроєкти

Ті, хто записався на вакцинацію проти COVID-19 через застосунок Дія, зможуть щеплюватися на вихідних


Президент України підтримав пропозицію міністра охорони здоров’я обрати окремі дні, коли вакцинуватися зможуть українці, які записалися через Дію.

Про це пишуть на сайті Офісу президента.

Що про це відомо?

Міністр охорони здоров’я запропонував обрати окремі дні, коли записані громадяни в лист очікування через застосунок Дія зможуть вакцинуватися проти COVID-19.

На сьогодні, у листі очікування є 532 тисяч громадян. Для їхньої вакцинації обрали вихідні.

За останню добу 2 194 людини щеплено проти COVID-19. Загалом, на сьогоднішній день першою дозою вакциновано 865 588 осіб, а завершили вакцинацію, тобто отримали другу дозу ─ 695 осіб.

Раніше ми розповідали, що Україна готова запровадити будь-яку модель паспорта вакцинації, що дозволить вільно подорожувати Європою. Денис Шмигаль заявив, що уряд веде переговори про затвердження COVID-паспорта з Євросоюзом. Усі вже вакциновані громадяни України зареєстровані у базі eHealth, тому проблеми отримати такий паспорт не виникне.

Також, Денис Шмигаль впевнений, що українців, які щеплені не схваленими вакцинами в ЄС, зможуть подорожувати Європою. У ЄС найближчим часом мають зареєструвати вакцини Covishield, Sinovac і NovaVax.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь