Спецпроєкти

Netflix і Amazon відмовилися висувати свої фільми на премію «Золотий глобус»: розповідаємо, що відбувається


Стрімінгові платформи Netflix та Amazon Studious оголосили бойкот кінопремії «Золотий глобус».

Про це пише Deadline.

Що відбувається?

Netflix і Amazon відмовляються подавати свої фільми на кінопремію «Золотий глобус» доки Асоціація не вирішить проблему інклюзивності в компанії. В асоціації є 86 членів, проте жодної темношкірої людини.

«Ми припиняємо будь-яку діяльність з цією організацією, поки не відбудуться більш суттєві зміни», – заявив Netflix Тед Сарандос.

Шостого травня в Асоціації «Золотий глобус» ухвалили процес реорганізації і пообіцяли набрати на роботу не менше 20 членів, зокрема темношкірих. За цю постанову проголосувало 75 з 86 людей.

Але очільник Netflix вважає, що цього недостатньо, і в Асоціації немає чітких правил того, як повинні діяти її представники.

Такої ж позиції притримується очільниця Amazon Studios Дженніфер Салком.

«Ми не працюємо з HFPA відтоді, як ці проблеми були озвучені вперше. Як і вся індустрія, ми чекаємо щирого та істотного рішення, перш ніж рухатися далі», – додала Дженніфер Салком.

До цього бойкоту також приєдналася акторка Скарлетт Йоганссон. Вона вже певний час не працює з Асоціацією. Серед причин вона називає й «сексистські питання від членів HFPA і зауваження, які межують з домаганнями».

Раніше ми розповідали, що організаторів премії «Золотий глобус» звинуватили в расизмі та корупції. За даними LA Times, хоча до складу 87-членної організації HFPA входять люди різних національностей, проте немає жодного темношкірого представника. На це представник HFPA відповів, що обізнаний із проблемою та прагне розв’язати її.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь