Спецпроєкти

Колишній поліціянт, що вбив Джорджа Флойда, подав клопотання про проведення повторного суду


Адвокат колишнього поліціянта Дерека Шовіна, що вбив Джорджа Флойда, подав клопотання про проведення повторного суду.

Про це пише Радіо Свобода.

Чому вимагають проведення повторного суду?

Адвокат Дерека Шовіна наполягає, що суддя і сторона обвинувачення припустилися серйозних помилок під час процесу. Це вплинуло на вирок присяжних, який суперечить закону.

Адвокат зазначає, що суддя навмисно не ізолював присяжних від зовнішньої інформації, яка могла вплинути на їхній вирок. Також він зазначив, що суддя неправомірно відмовився перенести слухання з Міннеаполіса в інше місто, де знайшлося б більше неупереджених присяжних.

Адвокат додає: присяжні «відчували загрозу… і не виконували інструкції судді» під час обговорення вердикту.

У виданні пишуть, що останнім часом увага американської преси була прикута до одного з присяжних – 31-річного Брендона Мітчелла, який рік тому виставив фотографію під час мітингу, присвяченого 57-річчю «Маршу на Вашингтон», де він був одягнений у чорну футболку з написом «Заберіть коліно з нашої шиї».

Раніше ми розповідали, що колишнього поліціянта Дерека Шовіна суд присяжних визнав винним у смерті Джорджа Флойда. Два дні протягом 10 годин суд присяжних ухвалював рішення. Дерека Шовіна визнали винним у вбивстві другого, третього ступеня й ненавмисному вбивстві другого ступеня.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь