Спецпроєкти

Політикиня, яку раніше критикували за гру на планшеті в парламенті, заснувала кіберкоманду


Селія Вільялобос раніше працювала заступницею голови іспанської Народної партії. Свою політичну кар’єру вона закінчила 2019 року, а нещодавно заснувала власну кіберкоманду.

Про це розповіла сама Селія Вільялобос у відеоролику 24 травня.

З чого почалася ця історія?

У 2015 році політикиню Селію Вільялобос помітили за грою в Candy Crush на планшеті під час звернення до парламенту тодішнього прем’єр-міністра Маріано Рахоя. Після того про Селію Вільялобос не раз згадували в іспанських ЗМІ.

«Роками я завжди була в центрі уваги. Критика, під’юджування, докори… Усе життя позначене однією подією. Подією, яка майже змусила мене забути, що мені подобається. Та знаєте що? Цьому настав кінець. Час заявити про себе. Час почати гру», — розповіла Вільялобос у відеоролику.

Власну кіберкоманду Селія назвала «Screen Wolves». Нині про інших членів команди не повідомляють. Але на сайті вже анонсували продаж мерчу. Також поки що невідомо, у які ігри гратиме команда «Screen Wolves».

Щодо назви самої команди, то є думка, що перше слово «Screen» посилається на інцидент 2015 року з планшетом, а «Wolves» — це англійський переклад другої частини прізвища Вільялобос (lobos).

Раніше ми розповідали, що чоловік купив домен Google Аргентини за три долари, і пошукова система перестала працювати по всій країні протягом кількох годин.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь