Спецпроєкти

Киянам, які записалися на вакцинацію проти COVID-19 як публічні особи, приходять SMS від КМДА про видалення їхніх даних. Розповідаємо, що відбувається


Продюсерові телеканалу «Київ» Романові Недзельському прийшло повідомлення від КМДА про те, що «надані вами персональні дані під час заповнення форми для запису на щеплення знищено».

Скрин повідомлення Роман опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Що означають ці SMS?

Роман Недзельський заповнив форму для запису на щеплення проти COVID-19 як публічна особа. Сьогодні, 5 травня, йому прийшло повідомлення від Департаменту охорони здоров’я КМДА про видалення персональних даних, які він надав під час реєстрації на щеплення.

Після публікації цього скриншоту в коментарях Роману кияни розповіли, що теж отримали такі повідомлення.

Деякі в коментарях додали, що їм теж прийшло таке повідомлення, хоча вони вже вакцинувалися першою дозою.

У Департаменті охорони здоров’я пояснили ці SMS тим, що МОЗ скасувало постанову про позачергову вакцинацію публічних осіб залишками доз вакцин.

«Керуючись Законом України № 2297-VI «Про захист персональних даних» від 01.06.2010, департаменти охорони здоров’я областей та м. Києва знищили персональні дані публічних діячів, які ті надавали під час заповнення форми для запису на щеплення проти COVID-19 залишковими дозами», – додали в МОЗ.

Раніше ми розповідали, коли в Україні вдасться сформувати колективний імунітет.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь