Спецпроєкти

Туреччина більше не вимагатиме в українців наявність негативного ПЛР-тесту під час перетину кордону


Уряд Туреччини скасував необхідність показувати негативні ПЛР-тести для туристів з України.

Про це пише Державне агентство розвитку туризму України.

Подробиці

Туреччина скасувала ПЛР-тести для туристів із Китаю, В’єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу, Естонії та України.

«Україна та Туреччина вже давно працюють над лібералізацією перетину кордону в період пандемії. Саме з цією метою минулого місяця було підписано декларацію про співпрацю між двома країнами. Скасування ПЛР-тесту — надзвичайно важливий крок на шляху до відновлення туризму в усьому світі, і ми впевнено рухаємось у правильному напрямку», — додала Голова ДАРТ Мар‘яна Олеськів.

Проте під час в’їзду в країну потрібно досі заповнювати електронну анкету, після створення якої генерується код HES. За цим кодом із туристом можуть зв’язатися органи охорони здоров’я, якщо в нього або людей, з якими цей турист контактував, виявили COVID-19.

Як додає видання Avianews, інших країн це скасування ПЛР-тестів не стосується. Винятками є тільки пасажири, які подорожують через Туреччину в інші країни, і діти віком до шести років.

Раніше ми розповідали, що Україна готова запровадити будь-яку модель паспорта вакцинації, яка дозволить вільно подорожувати Європою.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь