Спецпроєкти

Через застосування сльозогінного газу під час розгону протестів в Портленді у майже тисячі жінок порушився менструальний цикл


Поліція для розгону протестів в Портленді минулого року використовувала сльозогінний газ, це спровокувало аномальні місячні у тисячі жінок, а також головні болі, діарею і проблеми з психічним здоров’ям в інших учасників.

Про це пише The Guardian.

Який вплив чинить сльозогінний газ на організм людей?

Організація Kaiser Permanente Northwest вивчала наслідки впливу сльозогінного газу на організм людини. Їм надійшли скарги від учасників про проблеми зі здоров’ям після розгону протесту.

Серед найпоширеніших скарг: головний біль, діарея, нудота і проблеми з психічним здоров’ям.

Онлайн опитування пройшли 2200 осіб. 900 жінок повідомили про аномальні місячні. Деякі скаржилися, що вони стали більш рясними, ніж зазвичай. Також дівчата описували, що посилилися спазми і хворобливі відчуття у молочних залозах.

Схоже описували журналістам учасники і учасників протестів в Сіетлі, Міннеаполісі і Рочестері.

«Ця робота — важливий внесок в наукові дослідження наслідків застосування сльозогінного газу, які раніше були зосереджені на молодих чоловіках в армії і поліції», — вважає професор кафедри анестезіології в університеті Дьюка Свен-Ерік Джордт.

Також автори дослідження стверджують, що результати дослідження спростовують твердження про несерйозність і короткостроковість негативних наслідків після застосування сльозогінного газу.

Раніше ми розповідали, що у Швейцарії проголосували за проведення референдуму щодо заборони одностатевих шлюбів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь