Спецпроєкти

Comic Con Ukraine у 2021 році відбудеться: організатори оголосили дату й місце проведення


Фестиваль популярної культури Comic Con Ukraine цього року відбудеться.

Про це повідомили організатори фестивалю на сторінці у Facebook.

Коли відбудеться Comic Con?

У 2020 році Comic Con Ukraine скасували через пандемію. Проте цьогоріч організатори оголосили, що фестиваль відбудеться 4 та 5 вересня на артзаводі «Платформа».

У програмі фестивалю: Cosplay- та Cover Dance-шоу на головній сцені, ігрові турніри, стенди від компаній кінопрокату та ігрових розробників, презентації коміксів, тематичний маркет і виступи музичних гуртів. І головна особливість — зустріч із зірками.

Щоб дотримуватися протиепідеміологічних обмежень, територію для фестивалю збільшать. Також зроблять розмітку біля кас і на вході, поруч зі сценою, у зоні сесій і біля фудкортів.

«Утілити задумане й насолодитися фестивальною атмосферою ми зможемо, якщо кожен поводитиметься свідомо та відповідально. Ми просимо зараз і наполягатимемо надалі: носити маски, дезінфікувати руки, дотримуватися дистанції та залишатися вдома, якщо вам зле», – додають організатори.

Квитки на Comic Con Ukraine 2020 залишаються дійсними цього року теж.

Сьогодні, 1 червня, на сайті Comic Con Ukraine з’являться оновлені умови участи та відкриються заявки до кожної зони.

Раніше ми розповідали, що 10 червня відбудеться благодійний вечір «Наука – це вона». На ньому оголосять переможниць конкурсу есе про жінок-науковиць.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь