Спецпроєкти

У Житомирі відкрили перший Дія Центр в Україні: незабаром такі ж центри відкриють в інших містах


5 червня офіційно відкрили перший Дія Центр у Житомирі. Незабаром оновленні ЦНАПи відкриють в інших областях України.

Про це повідомила пресслужба Мінцифри.

Які послуги надаватимуть Дія Центри?

Дія Центр ─ це модернізовані ЦНАПи, де за один візит можна вирішити всі свої питання.

У центрах можна дістати такі послуги, як:

  • консультації щодо онлайн-послуг;
  • адміністративні послуги;
  • комп’ютери з доступом до інтернету;
  • комунальні послуги;
  • консультації щодо бізнесу (Дія Бізнес);
  • безоплатну правову допомогу.

«Житомирський Дія Центр — один із найбільших в Україні. У ньому відвідувачі можуть дістати близько 400 адміністративних послуг, зокрема соціального характеру», — додають у Мінцифри. 

Наступні Дія Центри з’являться в Полтавській, Донецькій, Тернопільській, Чернігівській, Київській, Івано-Франківській, Закарпатській та Запорізькій областях.

«Головна ідея розбудови мережі модернізованих центрів надання адміністративних послуг — це швидко, безбар’єрно та з усмішкою в єдиному просторі дістати всі необхідні сервіси. Об’єкт профінансовано за кошти Державного фонду регіонального розвитку, міського бюджету та інших державних програм. Дія Центр у Житомирі — взірець практичної реалізації класної ідеї», — розповів Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

На розвиток мережі ЦНАП держава виділила 231 мільйон гривень, а Мінцифра відібрала 165 громад, які дістануть цю допомогу.

Раніше ми розповідали, що в Україні можна дістати безоплатні консультації юриста онлайн. Зараз послуга безоплатних консультацій юристів працює в тестовому режимі.

На сайті БПД legalaid.gov.ua потрібно знайти розділ «Клієнтам» – «Кабінет клієнта» та пройти реєстрацію, де вказати електронну пошту, ПІП, дату народження, номер телефону, стать та область. Далі на вашу пошту надійде лист із посиланням для створення пароля до облікового запису.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь