Спецпроєкти

Хлопчик продав картки з покемонами, щоб врятувати цуценя. Pokémon у відповідь надіслали йому рідкісні картки


Восьмирічний хлопчик Брайсон Кліманов із Західної Вірджинії продав свою колекцію карток із покемонами, щоб врятувати цуценя.

Про це пише Hypebeast.

Скільки грошей вдалося зібрати хлопчику?

Цуценя хлопчика на ім’я Брюс захворіло на парвовірус і потребувало швидкого дорогого лікування, без якого воно могло померти. У сім’ї Брайсона бракувало 700 доларів, щоб оплатити лікування. Тому хлопчик вирішив продати свою колекцію карток із Покемонами, які високо цінують фанати.

Спершу Кліманов продавав картки на узбіччі дороги, влаштувавши там мінімагазинчик. Згодом мама допомогла йому виставити колекцію на продаж в інтернеті.

Із продажу вони сподівалися виручити 800 доларів. Але деякі користувачі надіслали гроші без купівлі карток. У такий спосіб вони зібрали 5 тисяч доларів, і хлопчику вдалося навіть зберегти декілька своїх карток.

Сім’я врятувала цуценя, а решту грошей вони пообіцяли пожертвувати на допомогу іншим собакам.

Про історію Брайсона та його цецуняти Брюса дізналися в компанії Pokémon. Вони так зворушились, що вирішили подарувати хлопчику рідкісні колекційні картки з Покемонами.

Компанія надіслала Брайсону посилку з наборами карток та лист із подякою.

Раніше ми розповідали, що в Іспанії вчителі-чоловіки прийшли у школу в спідницях, щоб підтримати своїх учнів та розвінчати гендерні стереотипи.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь