Спецпроєкти

Учителі-чоловіки прийшли в школу у спідницях. Таким чином вони хотіли підтримати своїх учнів


В Іспанії вчителі-чоловіки прийшли у школу в спідницях, щоб підтримати своїх учнів та розвінчати гендерні стереотипи.

Про це пише New York Post.

Про флешмоб «Одяг не має гендеру»

Це вже не перший випадок в іспанських школах. Такий протест – це участь у флешмобі #LaRopaNoTieneGenero — «Одяг не має гендеру».

Флешмоб започаткував учитель математики Хосе Піньяс, підтримуючи свого учня. Торік 15-річний Мікель Гомез одягнув «жіночий» одяг, його виключили зі школи й відправили до психолога.

Хосе Піньяс розповів про інцидент у Twitter та поділився фото, де він викладає уроки у спідниці.

«20 років тому мене переслідували й ображали за мою сексуальну орієнтацію у старшій школі, де я зараз вчитель. Багато вчителів тоді не звертали уваги на це. Я хочу приєднатися до справи Мікеля, якого виключили й відправили до психолога за те, що він пішов на заняття у спідниці», – додав учитель.

Цьогоріч флешмоб підтримали ще два вчителі. Мануель Ортега та Борха Веласкес заявили, що впродовж травня носитимуть спідниці у школу. І вони справді це зробили!

Вчителі хотіли розвінчати гендерні стереотипи й підтримати своїх учнів, які зазнають знущань та гомофобних образ через зовнішній вигляд.

Зокрема їх надихнула історія одного з учнів, якого булили однокласники за зображення манги на одязі, тому йому довелося його зняти.

«Школа, яка виховує повагу, різноманітність, спільну освіту та толерантність. Одягайся як хочеш!», – додав вчитель Борха Веласкес.

До протесту також приєдналося багато підлітків в іспанських школах. Також ця акція  спонукала запустити курс із гендерної рівності в деяких освітніх закладах Іспанії.

Раніше ми розповідали, що уряд Франції заборонив використання у школах гендерно-інклюзивних слів.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь