Спецпроєкти

У видавництві ArtHuss виходить книга про відмінність дизайну в різних культурах – «Політика дизайну»


Видавництво ArtHuss анонсував вихід книги «Політика дизайну», де автор Рюбен Патера досліджує відмінність дизайну в різних культурах.

Про це для bit.ua розповіли в ArtHuss.

Кому ця книга буде цікавою?

Автор книги зібрав наочну колекцію прикладів дизайну з усього світу. Рюбен використав ідеї антропології та соціології, а також показав приклади й ідеї для сучасної візуальної комунікації.

Тому ця книга буде цікавою не лише професійним дизайнерам, але й людям з інших галузей. Автор намагається зрозуміти та пояснити читачам, як дизайн впливає на людей та які ідеї несе. Зображення чи символ, що приймають в одній культурі, може бути образливим або навіть небезпечним в іншій. У кожній країні відрізняються кирилиця, латинка, ієрогліфи. Буває, що їх навіть по-різному сприймають.

«У глобалізованому світі, коли, здавалось би, жарти з блокбастерів зрозуміють у всіх країнах, а спілкуватися в Інтернеті можна з жителями будь-якого міста… дизайн стає уніфікованим, глобалізованим. Проте регіональні особливості нікуди не поділися. Тож чи обізнані дизайнери про значення та вплив своєї роботи? Книга «Політика дизайну» відповідає на це запитання», — додають у видавництві.

Рюбен Патер — нідерландський дизайнер. У книзі він намагається відшукати нові способи візуальної розповіді для широкої авдиторії, а також розповісти про геополітичні проблеми.

Книгу «Політика дизайну» можна купити за передпродажем за зниженою ціною.

Раніше ми розповідали, що в Україні видали книгу у форматі чату «О мой Бот!».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь