Компанія Apple відкрила офіційне представництво в Україні
30 червня компанія Apple офіційно відкрила офіс в Києві і буде сама завозити техніку в Україну.
Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Подробиці
Відтепер компанія самотужки займатиметься доставкою та розмитненням своєї продукції. Також, Apple контролюватиме магазини офіційних дилерів техніки в Україні. Компанія планує боротися із сірим імпортом, тому магазини більше не зможуть продавати сіру продукцію.
Компанія планує зокрема контролювати якість консультацій в магазинах офіційних дилерів.
Як зазначив Михайло Федоров, вчора стала доступною підтримка для користувачів українською мовою.
«Вже більше року наша команда спілкується як з європейським, так і з американським офісом компанії. Разом плануємо запускати нові послуги Apple для українських користувачів», — заявив Михайло Федоров.
Офіційним представником Apple в Україні є компанія «Асбіс-Україна».
«Так, компанія Apple буде самостійно завозити і розмитнювати свою продукцію», — заявив в коментарі UBR.ua генеральний директор «Асбіс-Україна» Віталій Мельниченко.
Також, зазначають, що найближчим часом не варто очікувати фірмових магазинів Apple. Проте, є висока ймовірність, що з’являється раніше недоступні фірмові сервіси компанії.
Раніше ми розповідали, що Apple анонсували глобальні оновлення операційки iOS15 на конференції розробників.