Спецпроєкти

Як швидко вивчити англійську чи німецьку: додатки для ефективного опанування мов


Завдяки смартфону можна прокачувати свої скіли та інтелект. Наприклад, вивчити іноземну мову з нуля. Не зубрити матеріали та не нудьгувати допоможуть спеціальні додатки для вивчення іноземних мов. 

Drops

Ідеальний варіант, якщо у вас майже немає вільного часу. Інтерактивні заняття тут тривають до п’яти хвилин і мають максимально простий ігровий функціонал.

Користуватися додатком можна навіть у заторах, адже ви маєте можливість вивчати тему, дивлячись на візуальні анімації, і вибирати відповіді за допомогою свайпу.

Мови, які підтримує додаток: найпопулярніші – англійська, французька, німецька, італійська. Є також екзотична гавайська й ще понад 30 мов.

Вартість: тестова версія додатку безплатна й доступна для користувачів Android та iOS протягом 7 днів, проте по закінченню пробного періоду доведеться викласти 2249,99 грн за річний тариф.

Duolingo

Багатофункційний додаток із можливістю вивчати кілька мов одночасно. Головна особливість: яскравий, зрозумілий інтерфейс і короткі завдання, аби швидше запам’ятати нові слова й засвоїти теми.

Заняття в такому ритмі допомагають прискорити прогрес і не загубити мотивацію навчатися надалі. Додаток одразу вказує на помилки та пропонує варіанти поліпшення результатів.

Мови, які підтримує додаток: англійська, німецька, китайська й ще 25+ мов.

Вартість: додаток безплатний і доступний для користувачів Android та iOS; є допоміжний платний контент від $0,99 із відсутністю реклами.

Words

Цікавий додаток, який імітує гру в слова, але на іноземний мотив. За допомогою гри ви зможете запам’ятовувати нові слова, тренувати правопис тих слів, які вже знаєте, і сприймати слова на слух.
Words підійде користувачам будь-якого рівня володіння англійською: від початкового до просунутого. Також додаток адаптується під вас і тренує ті слова, із запам’ятовуванням яких у вас є певні труднощі. Проте серед рідних мов, доступних для вибору у додатку ми не знайшли українську, довелось зупинитись на російській.

Words містить понад 8 тисяч слів і більше ніж 330 уроків.

Мови, які підтримує додаток: англійська, німецька.

Вартість: додаток безплатний і доступний для користувачів Android та iOS; є допоміжний платний контент від $13.

Tandem

Tandem – додаток, що дає можливість навчатися з носіями мов. Величезна спільнота об’єднує мільйони користувачів з усього світу.

Це не типовий speaking club, де обговорюють погоду та День Подяки в Америці. Тут поговорять із вами по відеозв’язку на заздалегідь запропоновані теми: маркетинг, криптовалюта, інвестиції, кінематограф тощо. Це справжній виклик та пуш для тих, хто готовий вийти із зони комфорту та почати розмовляти вільно.

Мови, які підтримує додаток: англійська, японська, корейська, німецька та понад 150 інших.

Вартість: додаток безплатний й доступний для завантаження користувачами Android і iOS, проте після пробного тижневого періоду доведеться оплачувати користування ним. Платна версія за умови оплати річної підписки стартує від 78,33 грн на місяць.

LingQ

Додаток для тих, кому подобається вивчати мови шляхом читання.

LingQ допоможе засвоювати нові іноземні слова в контексті. Вибрані незнайомі слова в текстах виділятимуться певним кольором (це залежатиме від рівня складності запам’ятовування слова). Також у додатку є голосовий супровід і подкасти, що допомагають вивчити правильну вимову слів.

Мови, які підтримує додаток: іспанська, німецька, англійська й ще понад 35 мов.

Вартість: додаток безплатний та доступний для скачування користувачами Android і iOS. Проте після 7-ми або 12-ти днів пробного безплатного періоду доведеться стягуватиметься абонплата щомісяця у розмірі 132,65 грн або 94,12 грн – залежно від обраного тарифного пакету або ж можна купити собі преміум підписку на все життя за 3 249,99 грн.

Lingvist

Додаток допоможе краще засвоїти граматику й розширити ваш словниковий запас.

Головна фішка Lingvist – це вбудовані унікальні алгоритми. Вони аналізують ваш рівень і підлаштовуються під нього, пропонуючи матеріали, що необхідні для заповнення прогалин у знаннях.

Мови, які підтримує додаток: англійська, іспанська, французька, німецька, російська та португальська.

Вартість: додаток безплатний та доступний для звантаження користувачами Android і iOS. Проте після 7-ми або 12-ти днів пробного періоду стягуватиметься абонплата щомісяця у розмірі 132,65 грн або 94,12 грн – залежно від обраного тарифного пакета; або ж можна купити собі преміум підписку на все життя за 3 249,99 грн.

Linguale‪o‬

Тут можна не тільки збільшити словниковий запас, а й закріпити навички читання, письма, аудіювання й розмовної мови. Навчальні матеріали формуються виходячи з поточного рівня володіння мовою, цілей і ваших інтересів.

Додаток має зручний плагін Lingualeo Language Translator для браузера, аби вивчення мови було більш ефективним. Розширення дозволяє переглянути значення незнайомого слова або фрази та відразу ж додати його до словника. Тут є вимова, транскрипція, п’ять варіантів використання та можливість додати власний переклад.

Мови, які підтримує додаток: англійська, турецька, японська й близько 12 інших.

Вартість: додаток і плагін безплатні для завантаження й доступні для користувачів Android і iOS. Проте після 7-ми днів безплатного користування треба буде обрати підписку за певним тарифом. Під час того, як редакція тестувала додаток на річний тариф діяла спеціальна пропозиція, тому підписка стартувала всього від 87 грн на місяць. У тарифі за місяць довелось би оплачувати 189 грн і вони стягувались би як передоплата автоматично за 24 години до кінця оплаченого періоду.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь